Вакансии в Україні.
Робота в Україні.
Додати вакансію
 
Додати резюме
   
ПОШУК РОБОТИ В УКРАїНі:
Зарплата від   $
Вакансії в Україні по містах

Робота в Києві
Робота в Білій Церкві
Робота у Вінниці
Робота в Дніпропетровську
Робота в Донецьку
Робота в Житомирі
Робота в Запоріжжі
Робота в Івано-Франківську
Робота в Кіровограді
Робота в Кременчуці
Робота в Кривому Розі
Робота в Луганську
Робота в Луцьку
Робота у Львові
Робота в Маріуполі
Робота в Миколаєві
Робота в Одесі
Робота в Полтаві
Робота в Рівному
Робота в Севастополі
Робота в Сімферополі
Робота в Сумах
Робота в Тернополі
Робота в Ужгороді
Робота в Харкові
Робота в Херсоні
Робота в Хмельницькому
Робота в Черкасах
Робота в Чернігові
Робота в Чернівцях
Робота в Ялті


Вакансії:

 


Работа в Украине / Статті та порадиДодатковий заробіток – шукаємо альтернативні джерелаЯкщо у вас немає вдома інтернету – ви воістину щаслива людина, адже у вас є купа вільного часу, який можна / потрібно трансформувати в гроші. Вас чекають захооплюючі подорожі в області мережевих пірамід, багаторівневого маркетингу і побудови власної команди.


Заробіток для жінокВсі найбільш відомі косметичні компанії світу працюють за принципом мережевого маркетингу. Навіть сам бренд компанії формує не масова реклама компанії, а безпосередньо співробітники, які просувають продукцію в маси.

У цьому плані особливо показова історія компанії «Mary Kay». Її засновниця, Мері Кей Еш, все життя була торговим представником різних компаній і лише на пенсії вирішила відкрити свій бізнес, вклавши накопичені 7 тисяч доларів в старт виробництва банок з кремом під брендом «Mary Kay».

Принцип продажу був простим – є консультант компанії, який отримує відсоток від своїх продажів. Він же формує свою команду консультантів і стає їх лідером. З продажів кожного консультанта з команди лідер також отримує відсоток. Тобто чим більша команда у лідера, тим більше продаж, тим більше грошей отримує консультант.

Цей метод продажу за декілька років зробив косметичну компанію «Mary Kay» найуспішнішою в світі. Сьогодні компанія представлена консультантами у всіх країнах світу, головний офіс «Mary Kay» розташований в Далласі. Це красивий хмарочос, в якому працюють адміністративні співробітники компанії.

Компанії «Oriflame», «Avon», «Faberlic» і багато інших працюють за таким же принципом. І дійсно, заробляти на мережевому маркетингу можна чималі гроші. Але для цього потрібно присвятити роботі весь свій час і прикласти немало зусиль.

Але тут немає ризиків – ви не платите гроші за роботу плюс завжди маєте знижку на продукцію компанії. Головне – уміти викликати прихильність до себе людей.

Висновок. Непоганий варіант підробітки і основної роботи, якщо тільки постійно займатися продажами.


Сезонний і постійний заробітокЯкщо вас не бентежить непрестижність професії, можна підробляти по вихідних днях і у вечірню пору в різних компаніях. Наприклад, в святковий час практично всім супермаркетам потрібні пакувальники покупок відвідувачів. Робота неважка і більш менш нормально оплачувана.

Якщо дозволяє вік, можна підробляти промоутером і мерчандайзером в тих же супермаркетах. Також на виставках завжди можна знайти заробіток, поширюючи буклети і листівки компанії-учасника виставки.

Окремо варто згадати розклеювання оголошень. В середньому за одне наклеєне оголошення платять по 10 копійок. При швидкій роботі можна отримати додатковий заробіток з розклеювання. Єдиний мінус – вас не дуже любитимуть двірники.

Висновок. Хороший варіант заробітку за наявності великого кількість вільного часу.


Процент від продажівБагато компаній і приватних підприємців із задоволенням беруть менеджерів з продажу з вільним графіком і без надання робочого місця в офісі. Це вигідно і працедавцю, і претенденту – роботодавець не платить ставку менеджеру і віддає відсоток тільки від реального клієнта, а працівник у вільному графіку шукає клієнтів під компанію.

Єдине – при такому виді роботи вам потрібно бути дуже зібраним і відповідальним, інакше заробіток буде тільки на словах.

Заробіток на продажах з вільним графіком пропонують не тільки мережеві компанії. Кожна невелика компанія, що пропонує свої послуги або продукцію, із задоволенням виплатить вам відсоток за приведеного клієнта.

Для себе ви просто повинні вирішити, в якій області діяльності вам простіше всього буде знайти клієнта. Тут же треба подумати про майбутньому – обзавівшись власною базою клієнтів, ви можете відкривати фірму-конкурента поточному роботодавцю і забрати всіх приведених клієнтів в свою компанію.

Висновок. Відмінний варіант заробітку з перспективою розвитку у власний бізнес

Робота в Інтернет - матеріали по темі:Інтернет робота вдома – розбираємо по крупинках
Шукаю інтернет роботу. Комп'ютер і Інтернет додаються
Робота вдома як антикризове рішення
Фріланс – заробіток головою

Джерело: www.jobs.ua
   
 
   
Русская версия

Каталог посадових інструкцій
Статті та поради
Каталог професій
Контактна інформація
 
Наші проекти: робота в Києві та Україні на Jobs.ua, вакансії в Україні на Vakansii.ua, резюме в Україні на Resume.ua
Parta.com.ua - Репетитор по логистике и ВЭД Луцк Тренінги в Україні на Training.ua, Весь Київ на Link.ua, Посадові інструкції на Profi.ua

© 2008-2012 ТОВ «Джобс Україна»
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів, які відносяться до тематики "Робота" або "Робота в Києві" сайту www.vakansii.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів про пошук роботи і не несе відповідальності за розміщувану користувачами в тексті вакансії або резюме інформацію.