Вакансії в Україні.
Посадові інструкції.
Додати вакансію
 
Додати резюме
   
ПОШУК РОБОТИ В УКРАїНі:
Зарплата від   $
Вакансії в Україні по містах

Робота в Києві
Робота в Білій Церкві
Робота у Вінниці
Робота в Дніпропетровську
Робота в Донецьку
Робота в Житомирі
Робота в Запоріжжі
Робота в Івано-Франківську
Робота в Кіровограді
Робота в Кременчуці
Робота в Кривому Розі
Робота в Луганську
Робота в Луцьку
Робота у Львові
Робота в Маріуполі
Робота в Миколаєві
Робота в Одесі
Робота в Полтаві
Робота в Рівному
Робота в Севастополі
Робота в Сімферополі
Робота в Сумах
Робота в Тернополі
Робота в Ужгороді
Робота в Харкові
Робота в Херсоні
Робота в Хмельницькому
Робота в Черкасах
Робота в Чернігові
Робота в Чернівцях
Робота в Ялті


Вакансії: 


Робота в Україні / Каталог посадових інструкційПосадові інструкції

Шукаєте посадові інструкції на російській і українській мовах? Представляємо вашій увазі найбільший онлайн-каталог інструкцій по різних спеціальностях. Всі посадові інструкції розбиті по сферах діяльності посад.

Для кожної ПІ існує своя окрема сторінка, на якій можна ознайомитися з повним текстом інструкції, викачати посадові інструкції або подивитися ПІ на схожу спеціальність.

Розділ «Посадові інструкції» є транслятором каталога на порталі Jobs.ua – провідному ресурсі з працевлаштування. А якщо вам потрібні не тільки посадові інструкції, але і положення про відділи, бланки і форми кадрової документації, загляньте в розділ «На допомогу HR-у».Посадові інструкції по спеціальностях

Щоб скоротити час на пошуки потрібної інструкції, виберіть сферу діяльності, на яку шукаєте посадові інструкції з рубрикатора каталога. Не забувайте, що, наприклад, посадова інструкція вантажника може бути в декількох рубриках (будівельних спеціальностях і у виробництві).
А Б В Г Д Е Ж З И І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ч Ш Ю


Посадові інструкції: приклади

Якщо ви не хочете використовувати готові приклади посадових інструкцій або ж не можете знайти ідеально підходящі посадові або робочі інструкції, візьміть як приклад вже готову ПІ і на її базі зробіть свій документ, виходячи із специфіки вашої компанії і посади працівника, по якому необхідна посадова інструкція.

Додати посадові інструкції

У вас є готові посадові інструкції і вам не жаль ними поділитися з іншими? Додайте свої посадові або робочі інструкції в загальний каталог. Давайте зробимо розділ «Посадові інструкції» корисним разом!
   
 
   
Русская версия

Каталог посадових інструкцій
Статті та поради
Каталог професій
Контактна інформація
 
Наші проекти: робота в Києві та Україні на Jobs.ua, вакансії в Україні на Vakansii.ua, резюме в Україні на Resume.ua
Освіта в Україні на Parta.com.ua, Тренінги в Україні на Training.ua, Весь Київ на Link.ua, Посадові інструкції на Profi.ua

© 2008-2012 ТОВ «Джобс Україна»
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів, які відносяться до тематики "Робота" або "Робота в Києві" сайту www.vakansii.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів про пошук роботи і не несе відповідальності за розміщувану користувачами в тексті вакансії або резюме інформацію.